iletişim
0342 329 08 98
0542 808 52 40
iletişim
info@gulassan.com.tr
yusuf@gulassan.com.tr

Otomatik Kapı

Gulassan.com.tr Gaziantep otomatik kapı sistemleri > > Otomatik Kapı

Gülassan firması olarak gelişen teknolojinin vermiş olduğu imkanlardan faydalanarak işinde uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Otomatik kapı teknolojinin kullanım düzeyine ve hayatımızı kolaylaştırmasına güzel bir örnektir.

Toplu insan yaşamının ya da toplu insan hareketliliğinin yoğun olduğu binalar da giriş, çıkışlar en kolay nasıl yapılır? Teknik bir sorudur, cevabı da teknolojiktir. Teknolojiyi kullanmadan bu soruna nasıl cevap verilebilirdi? Mesela günde binlerce insanın giriş çıkış yaptığı hastanelerde otomatik kapı olmasaydı, bu insanlar o kapıdan nasıl girebileceklerdi? Sürekli açık olacaktı kapı muhtemelen, açık kapının güvenlik, sağlık, ısı ve enerji kaybının getireceği risklere nasıl çözüm bulunacaktı.

Sürekli açık kapı, içeriye sürekli hava akımı demektir. İçeriye sürekli toz ve benzeri pislik akımı demektir. İçeriye sürekli hava akımı demektir. İçeriden dışarıya sürekli sıcak hava kaçışı demektir. Çözümsüz sıkıntılar yumağıdır, özellikle hastane gibi ortamlarda otomatik kapının olmaması. Bu sıkıntıların çözümü ve aşılmasında mutlaka ki otomatik kapı tekniği geliştirilerek cevap verildi, verilecektir.Basit ve kolay iş değildir otomatik kapı.

Eski Yunan, Mısır uygarlıklarından bu güne, yüzlerce yıldır, geliştirilen teknik çaba ve deneyim ile adım adım geliştirilen tekniktir. Eline tornavida ve penseyi alan Otomatik kapıcıyım diye piyasaya çıksa da mağdurları bize geliyor. Yüzlerce yıllık deneyimi imbikten geçirdik biz, emeğin edebinden geçirdik ustalığı sonrasında Joker door olarak otomatik kapı piyasasında marka olduk.

ADRES BİLGİLERİ

  • Adres : Gaziantep / Şehitkamil
  • Tel : 0342 329 08 98
  • Email : info@gulassan.com.tr
  • Fax : 0342 329 08 98